Miło


22.03.2012

Paolka z bloga elsewhere story przyznała Bebeluszkowi One Lovely Blog Award, co zaowocowało serią siedmiu opowiadań reminiscencyjnych. Początek znajdziecie tutaj: klik.17.02.2012


Spieszę donieść, że blog Bebeluszek (nie)codzienny znalazł się w finałowej dziesiątce w konkursie na Blog Roku 2011 w kategorii "Blogi Literackie". Hip hip hura! Wszystkim wspierającym dziękuję serdecznie!

07.11.2011 
 

 Miło mi poinformować, że w plebiscycie na Literacki Blog Roku 2011,
Bebeluszek (nie)codzienny nagrodzony został mianem 
Literacki Blogiem roku 2011 
w głosowaniu internautów.Zaniemówić z wrażenia w takich okolicznościach nie wypada, więc Bebe skacze na jednej nodze z radości, aż pracownia drży. I zastanawia się: Najpierw lody czy wino? Coś wietrznie się zrobiło, w skrzydłach zwłaszcza.
 
Dziękuję organizatorom, wszystkim fanom, miłośnikom, przyjaciołom, a przede wszystkim czytelnikom! To dzięki Wam i tylko Wam! Jestem wzruszona, bardzo szczęśliwa i może nawet trochę odważniejsza. W ramach dziękuję, obiecuję pisać dalej.

Ukochania stukrotne!p.s. Dla zainteresowanych oficjalne ogłoszenie wyników oraz pozostali zacni laureaci (o tak! grono bardzo fajnych bloggerów, polecam zerknięcie na ich strony) tutaj:
http://www.granice.pl/kultura,Znamy-Literackie-Blogi-Roku!,4133

Auto Post Signature

Auto Post  Signature